Apie mus

Tik dirbdami kartu, sukursime naudą visuomenei ir sau.

Dirbame nuo 1999 metų ir puikiai žinome, kas svarbu mūsų klientams

UAB „Baisogalos agroprekyba” – privataus lietuviškio nepriklausomo kapitalo įmonė savo veiklą pradėjusi nuo 1999 m. Įsikūrusi vidurio Lietuvoje, Radviliškio rajone, Baisogaloje. 2005 metais įsigyta Raseinių prekybos bazė.

Įmonės veikla – prekyba trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, maisto prekėmis, sėklomis, dujomis, durpių briketais, statybines medžiagomis. Įmonė superka grūdus, teikia grūdų saugojimo, krovimo, valymo, transportavimo paslaugas. Taip pat atlieka grūdų beicavimo paslaugas kliento kieme.

Mūsų klientai- nuo smulkiausių žemdirbių iki stambiųjų ūkininkų bei žemės ūkio bendrovių. Kiekvieną dieną įmonė aptarnauja žmones būtiniausiomis maisto prekėmis, pristatydama jas į kiemą (autoparduotuvė).

Įmonės misija – pateikti klientams jų poreikius atitinkančias prekes. Dirbdami kartu su Jumis siekiame dar glaudesnio ir nuoširdesnio bendravimo bei abipusio pasitikėjimo. Siekiame pateisinti pasitikėjimą ir kurti ilgalaikę partnerystę su savo klientais, darbuotojais, partneriais. Gerbiame nuomonių įvairovę. To paties tikimės iš aplinkinių. Atvirai bendraujame tarpusavyje, įdėmiai klausomės vieni kitų.

Viena didžiausių vertybių, mūsų manymu, yra sugebėjimas bendrauti, įsiklausyti ir suprasti kliento pageidavimus. Dalykiškas bendravimas, apsikeitimas informacija ir klientų reiškiamas susidomėjimas – tai didžiausi mūsų darbuotojų stimulai siekti profesionalumo ir veiklos kokybės. Mūsų pasitenkinimo matas – tai vertė, kurią sukuriame klientams, partneriams, visuomenei ir sau.

Prekyba trąšomis

Prekyba augalų apsaugos priemonėmis

Grūdų supirkimas ir sandėliavimas

Grūdų beicavimas

Prekyba maisto produktais

Prekyba statybinėmis medžaigomis

Trąšos, augalų apsaugos priemonės

Kontaktai

+370-699-15437, +370-699-18966

info@baisogalosagroprekyba.lt

Kapų g. 17, Baisogala, Radviliškio raj.

Įveikime kasdienos įšūkius kartu

Jūs, mieli ūkininkai, žemės bendrovės ar tiesiog kaimo žmonės, kasdien sprendžiate daugybę problemų. Mes, UAB "Baisogalos agroprekyba", esame, kad padėtume Jums. Dirbkime kartu visų mūsų labui.